Vogelwerkgroep Zuid-Kennemerland

Kluut met jong / Ton Havers

Maandag 20 April | Landje van Gruijters

April is een drukke tijd bij het landje van Gruijters. Met een beetje geluk kunnen we Grutto’s, Tureluurs en Kluten zien met de pulletjes scharrelend langs de oeverrand. Visdiefjes kunnen nu ook hun jongen komen voeren op de nestplaatsen die zijn aangebracht. In het riet kunnen we Rietzangers, Rietgorzen, Cetti’s zangers en Kleine Karekieten verwachten. In de middag heb je het mooiste licht over de plas en de oevers, wat prachtige beelden op kan leveren. Dus neem je verrekijker en camera mee voor een heerlijk dagje buiten.

Aanmelden: vanaf 6 t/m 18 April. Verzamelen: 13:00 uur op de parkeerplaats bij het landje van Gruijters. Duur excursie circa 4 uur. Excursieleider: Ruud Bakker.

Voor alle excursies en lezingen geldt altijd aanmelden via activiteitencommissie@vwgzkl.nl. Vermeld naam en mobiel telefoonnummer en bij sommige excursies of je meerijdt of zelf rijdt en hoeveel mensen je eventueel mee kunt nemen. Bij verhindering graag zo vroeg mogelijk afmelden, zodat er nog mensen van de wachtlijst mee kunnen gaan. Eventuele reiskosten worden berekend door de activiteitencommissie op basis van € 0,30 per kilometer.